| Ionuț_Ionuț_1999 a întrebat:

Salut TPU,
Am o problema cu telefonul e un Sony Ericsson W715, si cand sunt sunat si raspund nu aud ce imi spune cealalta persoana, doar daca il dau pe speaker.ce e de facut?.e cumva vreo setare gresita?

Răspuns Câştigător
| Cristi112 a răspuns:

Nu e nici-o setare gresita, dar ca sa te asiguri da-I o``restabilire system``si dupa ce o sa te convingi ca nu merge poti da si la 222 sa vezi daca auzi ceva iar daca nu auzi iti recomand un servis pentru un difuzor nou, 16 lei era o banda pentru telefonul tau.