| alex922 a întrebat:

Am o problema cu un Sony Ericsson w715, de o zi nu mei merg tastele de navigare si altele cateva, ati putea sa imi spuneti daca cumva ati auzit sau stiti careva care poate fi problema, si cam ce ar fi de facut... orice informatie (la subiect) imi poate fi de folos! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wolf2305 a răspuns:

Salut! am avut acelasi model si sincer se strica repede tastele[sunt foarte sensibile si la o lovitura puternica sunt niste capse care sar si nu mai functioneaza butonul! Recomand sa mergi la service sa il repare si dupa sa fi mai atent sa nu il mai lovesti puternic! Respect!