| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, Sony xperia tipo, nu ma prea pricep, deci dau sa vad ce-mi consuma asa mult, si imi zice: "asteptare celula", dau pe el si zice ca sa ma bag pe modul avion casa economisesc energie in zone in care nu exista acoperire pentru telefonie mobila...

2 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Intra la manager aplicatii si dai pe aplicatii in curs de rulare, si le inchizi pe fiecare in parte

| Dana_Maria_1988 a răspuns:

Pf... am tot tipo si mi-a mancat tot netul. Am facut ce scrie precinu' in comentariu, sa vedem daca mere...