| Deyu_Andrei_1996 a întrebat:

am o problema cu un HTC desire 820. Cand vreau sa ma conectez la wifi, nu pot, dau conecatare si imi apareori "Disable" ori 'Saved, secured with WPA2" si nu mi se conecteaza pana restartez router-ul de cateva ori. Cand merg la scoal nu am nicio problema, mi se conecteaza mereu, insa acasa mi se conecteaza destul de rar. Cateodata mi se coneceaza acasa si nu am nicio problema 1-2 saptamani, dupa care iar incepe, router-ul e de la telekom, sora mea nu are nicio problema cu asta, ei i se coneceaza mereu si nu i s-a intamplat niciodata, dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| c0ffeedem0n a răspuns:

Trebuie sa dai un restart complet ( din meniul setari ) pentru ati sterge toate chestiile din telefon si cel mai probabil o sa se repare am patit si eu

| Deyu_Andrei_1996 explică (pentru c0ffeedem0n):

Am facut asta cand mi-am luat telefonul si nu s-a schimbat nimic