| NTCristian a întrebat:

Am o problema cu un telefon Huawei y560, mai exact nu se aude soneria (cand ma suna cineva). Am incercat sa il restartez si merge vreo 2, 3 zile dupa care iar face fite. Tin sa precizez ca telefonul este cumparat din franta si nu il pot returna.

2 răspunsuri:
| JohnCena02 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon de cam 1 an si imi face si mie la fel din cand in cand si pur si simplu ii dau una in carcasa si merge. nu stiu dc happy

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Incearca sa dai un soft la Huawei y560 poate se remediaza problema cu casca. Daca nu inseamna ca trebuie schimbata casca. Daca esti din Bucuresti intra pe www.ServiceTelefoane.ro si fa o programare