| costin007 a întrebat:

am si eu o cartela de Vodafone se poate porta numarul in alta retea da sa fie tot cartela nu abonament (nr 0721234567 Vodafone sadevina 0721234567 cosmote)

5 răspunsuri:
| IULIA6789 a răspuns:

Cred ca nu ca nr de telefoane difera intre ele

| simoo12 a răspuns:

Daa se poate

| ciordel a răspuns:

Nu poti deoarece numerele de telefon depind de fiecare retea! Adica cum ar fi nr de Vodafone are cateva numere speciale in fata.
Si oricum e imposibil, ar fi prosti (cei de la Cosmote) deoarece cred ca ar fi si nevoie si de acordul lor! Si in loc sa le mai aduci tu ceva bani cumparand o cartela noua sa ti-o treaca pe aia de Vodafone?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate doar ca nu mai exista Cosmote. Treci la Telekom, Orange sau cel mai bine la DIGI. Sunt cei mai buni.

| sobolanu40 a răspuns:

Se ppate, eu m-am portat de la Orange la digi si am acelasi nr