| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mare problema..Mama cum nu stie ea sa foloseasca pc-ul a primit un mesaj de avertizare "Felicitari ati castigat un iped" a raspuns la niste intrebari dupa care a trimis un sms cu "Win" la 1305...Cat se poate sa ma fi taxat? Se poate sa se fi intamplat ceva?

6 răspunsuri:
| forsaken99 a răspuns:

Pai verifica mesajele din telefon trebuie sa scrie taxa de ceva E

| daniela8491 a răspuns:

Parca erau 3 euro...

| JuSt222 a răspuns (pentru forsaken99):

Se poate sa vina gen 50-100 euros +?

| BoSsCrInnU a răspuns:

Pai a luat 1 uero si ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intre 2-3 euro

| forsaken99 a răspuns (pentru JuSt222):

Pai cam asa JuSt222 si eu mi-am luat-o pentru un joc am pierdut 50 de euro si in mesaj scria 25 Euro..am fost si eu prost ala a spus ca nu s-a trimis si l-am dat iar dupa a inchis si am dat bani. oricum daca trimiti bani te intreaba de 1/2 ori daca esti sigur daca nu a trimis 1 msg de confirmare ca a platit esti ok.