| Dragoitm02 a întrebat:

am si eu o problema, am o tableta eboda imprespeed e200, si acum un an iubita mea a pus parola pe ea, acum ne-am despartit si nu mai stiu parola( am avut-o defecta si acum am reparato), am vrut sa o reformatez, am vazut ca are buton de reset, am apasat pe el 10 secunde, si beculetu de la incarcare a inceput sa palpaie, si atat. acum nu o mai pot pornii, beculetu tot palpaie, iar cand vreau sa-i dau drumul mi se aprinde beculetu cateva secunde si iarasi incepe sa palpaie, dar atat, nimic mai mult. mai am vreo sansa sa o repar cumva?

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Tine apasat pe butonul de volume (up sau down nu mai stiu sigur ) si pe butonul de pornire simultan si reseteazati androidul... sper sa reuseasca bafta.