| Zorzo_Dory_1996 a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy ace s5830 si am instalat temple run. Am intrat in joc si ai tutorialul ala de inceput. Si e o misiune la inceput sa aduni 100 banuti si cand ajung la misiunea aia imi apar "purici" pe ecran. Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac ca sa mearga!
FUNDA GARANTAT

1 răspuns:
| OGO a răspuns:

Salut! Am si eu pe telefon Temple Run dar asa ceva nu mi-a aparut nicio-data.Incearca sa-l dezinstalezi si instaleaza-l iar.S-ar putea sa fie chiar din joc.BAFTA