| Soare_Teodor_Cristian_1970 a întrebat:

am si eu un telefon Huawei U8850 Vision si are urmatoarea problema:
-Cand intru intr-un joc si ma joc ceva timp se incalzeste si nu mai raspunde la comenzi(daca dau cu degetul pe ecran nu face nimic) si trebuie sa il las pana se raceste un pic.Cand l-am luat mi-a spus ca se protejeaza. Ajutati-ma ce are?
!

Răspuns Câştigător
| Carmen27 a răspuns:

Telefonul se supraincalzeste din cauza jocului de aceea nu mai raspunde la comenzi. Trebuie sa ii faci un update si sa ii mai eliberezi din memorie. Daca nici asa nu merge inseamna ca acel joc nu e prea bun pentru telefonul tau.