| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Huawei vision u8850.L-am resetat deoarece nu ii mai functiona un sistem, dar acum cand trebuie sa fac un cont pe google zice ca poate fi o problema temporara sau daca nu sa sun la relatiile cu publicu sau ceva de genu.
Ma puteti ajuta? telefonul il am de 5 luni.

7 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Poate nu ai setarile de la internet.

| DenisIonut01 a răspuns:

Zici asa " il duci la un service sau iti faci cont de google de pe pc si apoi te loghezi de pe telefon"

| Flory_9160 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pai eu am cont dar nu merge sa me loghez pe telefon.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Flory_9160):

sa il duci la un service unde sai bage un soft mai nou

| Flory_9160 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Nu ma pricep foarte bine la telefoane.ii poate baga un soft mai noou?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Flory_9160):

Du-te la service doar si spune-le problema pe care o ai happy imposibil sa nu te ajute, poate fi ca nu ai internetul conectat la telefon sau o problema a sistemului.Iti resofteaza telefonul sau daca este un somn mai nou disponibil o sa il puna pe aceala.

| pendea a răspuns:

Fa-ti un cont de pe pc si logeazate de pe telefonwinking funda?