| Ricardo931711123 a întrebat:

Am un abonament la Vodafone iar ieri cand am dat sa vad cate minute mai am m-am trezit ca am 7, 5 euro cost dincare i sms de 1, 5 euro stiam de el dar de trei sms de 2 euro nu stiam si nici nu le-am trimis iar telefonul sta numa la mine ce pot face? Funda + Vot mersi.

Răspuns Câştigător
| iBenter a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar cu 8, 33 euro cost. Ce ai putea faca e sa te duci la Centrul Vodafone si sa ceri informatii, apoi discuti cu parintii si rezolvati problema.Eu asa am facut.