| sadass a întrebat:

Am un Allview V1 Viper si nu imi merge sa imi descarc Asphalt 8. Stie cineva de ce? FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi din cauza telefonului si tu vrei sa-ti iei jocul de pe magazin play cand vei apasa install iti va da ''Dispozitivul nu este compativ'' daca nu til iei de pe magazin play acolo s-ar putea bloca, ar aduce virusi deci cam asta ar fi. big grin

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Zi-ne si noua ce eroare iti da...

| sadass explică (pentru pbsolver):

Imi spune ca jocul e incompatibil cu telefonul meu. Mentionez ca are android 4.2.1