| zipzip a întrebat:

am un Garmin-Asus A10. si in primul rand nu imi merge internetul pe el am incercat ca mai multe cartele. niciuna nu merge nu stiu daca are driveru de net sau daca nu il are. puteti sa imi recomandati un site cv de unde pot sa-l iau. sau ce ar trebui sa fac cu el ...MULTUMESC ANTICIPAT...P.S Dau

Răspuns Câştigător
| julian0421 a răspuns:

Acel telefon pe care il ai nu are incorporat acel program ori tie stricat. dul la un service ca nu costa mult. funda te rog