| DyZZy124 a întrebat:

Salut tpu.Am un iphone 3 blocat itunes si nu prea stiu cum sal deblochez un link ceva cu un video mar ajuta multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| Radeas1 a răspuns:

Vorbesti serios? Cum dracu visezi tu ca ii da root la un iPhone, care are iOS? Ai pus vreodata mana pe asa ceva?
DyZZy124, nu te mai chinui cu intrebari de astea. Nu e blocat in iTunes, ci iCloud. Nu ai cum sa il deblochezi, deoarece Apple e foarte restrictiv la chestiile astea, SI NU SE POATE DEBLOCA DE PE iCloud decat daca stii contul ala. Si chiar daca as stii cum, nu te-as ajuta, deoarece iphone-ul tau e furat, numai daca e furat e blocat pe iCloud si nu stii parola de la el.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Dai root.