| xGamerZ212 a întrebat:

am un iPhone 6s și se încălzește repede in apropierea camerei, e oare din cauza ca n-are display original? Sau așa se încălzește 6s?

4 răspunsuri:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Eu are treabă cu display-ul majoritatea telefoanelor se încălzesc in zona camerei acest lucru se cauzează in timp și căldură vine de la baterie. Aproape toate telefoanele după 1 /2/3 luni incep sa se încălzească in zona aia, deci nu îți fa griji totul este normal doar sa ai grija că dacă se infierbinta prea tare există șanse să se ardă ceva prin el.

| Andreeush a răspuns:

Nu e din cauza display-ului, poate o fi din cauza bateriei.
Cât te ține bateria?

| xGamerZ212 explică (pentru Andreeush):

Bateria tine bine, are gradul de sanatate 100%

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca stai pe el cand este la incarcat.