| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Am un LG Optimus L7 si nu pot muta aplicatiile de pe memoria interna pe sd card! Am avut android 4.0.3 si cyanogen mode 10.1(android 4.1.2) rootat si tot nu a mers! Acum rulez android 4.1.2 oficial rootat si la fel nu merge! Cand dau in setari imi vede doar cardul si atat nici nu am optiunea de a muta aplicatiile pe sd card! Mi se salveaza doar muzica si pozele automat setat din soft! Am incercat si cu App2SD dar nimic! Idei?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Crimo3Gf a răspuns:

Eu iti recomand sa descarci aplicatia "DU Speed Booster" pentru ca in afara faptului ca te ajuta sa iti "cureti" telefonul are mai multe optiuni iar acolo este o optiune care-ti permite sa muti poze/fisiere etc. din telefon pe card.
Daca nu ar mai fii o solutie sa-ti resetezi telefonul, fie sa-ti cumperi alt card. Funda?:3