| alexandru_6146 a întrebat:

Am un LG OPTIMUS ONE SILVER(P500)android 2.2 si nu gasesc nicaieri teme. Daca stie cineva sa imi de-a un link s-au de unde pot descarca.Multumesc anticipant. Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Acele "teme" le poti lua din Google Play. O tema ca aceea se numeste "launcher", odata ce ai descarcat-o te va pune sa mai instalezi o aplicatie numita GO Launcher, o instalezi, intrii in launcher-ul descarcat din Google Play si cam asta e. Eu unul nu ti-as recomanda sa incerci aceste launchere pentru ca telefonul tau nu are specificatii prea bune ( pe un CPU de 600 MHz vei avea LAG, interfata si multe alte aplicatii nu vor functiona fluid ). Sper ca te-am ajutat!