| justforeverybody a întrebat:

am un model de telefon Samsung Galaxy Mini 2 si am o mica problema la el... Vreau sa fac in asa fel incat sa mut fotografiile pe card. Ele se salveaza in >GalerieCamera si nu le pot uploada pe calculator. Am schimbat locul de stocare din setari pe card, dar tot la fel e... Ajutati-ma, un raspuns bun ia Funda! :*

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Cauta intr-un folder DCIM cand conectezi telefon la pc o sa intri in partitie si o sa ai un folder DCIM acolo le poti gasi. asa este la Samsung galaxy y sper sati fi fost de ajutor

2 răspunsuri:
| justforeverybody explică (pentru IonutGaby):

Mersi mult pentru. ajutorpuppy dog eyes

| IonutGaby a răspuns (pentru justforeverybody):

NPC happy