| Baa_Cristi_1993 a întrebat:

am un s6 edge varianta americana știți cumva dacă ii pot schimba softu sa îl fac de românia are adroid 5.0.2 și merge puțin cam greu uneori

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motivul este fitatita acuta, ai telefon de fite si vrei sa te dai mare cu el.

Iati unul nou, dai foc lui ala, pune-l la incarcat sa explodeze si multumeste-te cu un Allview sau un HTC, nu te mai da "smecher" si nu iti mai bate joc de bobocii din liceu, tu esti prostul aici.