| iulianpuscasu a întrebat:

Am un Samsung galaxy s plus si mi-am pus pe el CyanogenMod. Este bun acest mod? poate strica telefonul?
Am auzit de la cineva ca s-a ars procesorul telefonului si cel de la service a spus ca din cauza CyanogenMod. Ce ma sfatuiti? sa-l las sau sa pun din nou Android 2.3.6?

1 răspuns:
| iulianmardari a răspuns:

Cel mai bine este sa I'll pui pe android ca sa nu apara complicatii.In acest fel poti sterge lucruri importante din telefon, cum ar fi bluetoothul, dupa aceea fiind nevoie de resoftare pentru a I'll recupera.Mai rau, poti pierde si garantia.Cyan este ca un fel de jailbreak (iphone), doar ca este pentru android.