| alexandruvio a întrebat:

am un Samsung Galaxy S3 si am rama in partile telefonului unde este butonu de sunet sau cel de stingere oprire pe rama aceea daca stiti o am ciobita l-am scapat de multe ori as vrea sa știu daca se poate inlocui?

Răspuns Câştigător
| OnixxXdd a răspuns:

Salut Am si eu un SIII si din cate stiu eu trebuie sa se poata schimba. Dar odata cu asta cred ca trebuie schimbat si ecranul ceea ce nu prea e bine. Mai bine iti iei o husa ca sa il mentii mai ''sanatos''. Funda?

1 răspuns:
| alexandruvio explică (pentru OnixxXdd):

Am ecranu spart deci o sa o înlocuiesc!