| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3, si are problema cu reteaua. Am o cartela in Vodafone si cand il pornesc nu imi arata semnalul, imi arata un semn ca si cand nu as avea cartela in telefon. Cand sun de pe alt telefon pe telefonul asta Samsung, suna, dar pe Samsung nu arata sa raspund. Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

E ciudat. Ar putea fi doar un bug de la virusi. Iti recomand sa dai o resetare la setarile din fabrica pe S3. Ar trebui sa isi revina. Sau prima data incearca cu alta cartela Vodafone, poate sa fie si cartela. Bafta