| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung S5230 La Fleur,, stare perfecta de functionare, design 10/10, cu toate accesoriile, cablu de date, casti, incarcator, cutia lui, garantie pana in 07. 2013, liber de retea, si am gasit sa il dau la schimb. Mai am la el si husa de siliscon, plus o folie de protectie sigilata.
Am gasit doua variante de schimb:

1. Nokia C5 (camera de 3.2 mpx cu flash blitz), arata de nota 8, si nu ofera accesorii, nici macar incarcator.

2. Nokia 5230 alb, arata bine, ofera incarcator si casti

Pe care telefon, dintre cele doua expusa, ma sfatuiti sa il accept?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Categoric 5230 este si cu touch mai mare etc parearea mea