| anonim_4396 a întrebat:

LG GM360 ALB. telefonul il am de o luna si arata ca nou nu are nici o zgarietura nu are nici oi erroare are si folia pe ecran, am toate accesoriile la el (incarcator, usb, casti, baterie, card, manual, cutia, garantie) vreau sa il dau la schimb pe alt telefon cu touch screen sau tastatura qwerty cine este interesat ma poate contacta la id floryn3l92

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Fram asta nu e intrebare de postat pe TPU... asta e licitatie.deci propun stergerea intrebarii pentru moderatori