| alex2277 a întrebat:

am un telefon utok 400q și iam spart geamul dar tot merge ecranul si ma întrebam cam cât costa sal repar funda. happywinking

2 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Nu stiu cat costa dar problema este ca nu prea gasesti piese de schimb pentru. genul asta de telefoane Utok, Kmax etc.

| Mocanu_Laurentiu_1973 a răspuns:

Si eu am un utoq 400q la care mi s -a ars ceva pe placa integrata, l-am folosit 2-3 luni doar, daca dai 100 de roni pe el si platesti transportul ti l pot trimite prin curier cu plata ramburs, email ul meu e laurents18@yahoo.com