| Picui_Luis_1997 a întrebat:

As vrea sa dau un iphone4 soft ios6.0.1 neverlock pe un Samsung Galaxy s2 sau un s3(dau dif) iphone 4 este in stare perfecta nu e zgariat are folie pe ecran cine vrea sa scape de un s2 sau un s3 va las aici id meu de mess:luis_killer97@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Picui_Luis_1997 explică:

Ba in primul rand ce te pasa pe tine tiam cerut parerea eu vreau doar sa stiu cine vrea nu fitele ale si un iphone e chiar un tell f bun asa ca nu te baga daca nu ai tinut sau nu ai avut in mana un iphone dai drumu la Nokia 1110 de aiciwinking

| Picui_Luis_1997 explică:

Frate nu tia cerut nimeni parerea ta daca nu ai avut un iphone in mana macar nu te mai baga eu am zis cine vrea nu pareri asa ca lasa-ma pot sa ul dau pe un s normal un psp si un n97 mini da nu vreau

| 0rlando a răspuns:

Nici un deținător de Samsung, nu este atât de bătut în cap încât să renunțe la el pentru iPhone.

| valentino52 a răspuns:

Nu mai fii hater daca tu nu ai nu inseamna ca e telefon prost. Oricum e printre cele mai bune telefoane doar S3-ul ce poti spune ca e putin mai bun si doar atat : putin! Nu pot sa inteleg pe astia ca tine care toata ziua comenteaza ca e telefon de aruncat la gunoi. Compari un Mercedes de 180 CP care e 30 000 cu un Ford Mondeo de 200 CP care costa 22 000. Care e mai bun Mercedes sau Ford? Daca te uiti doar la specificatii normal ca ai zis Fordul... si toti cei care isi iau Mercedesul sunt fraieri nu?