| BountyWG a întrebat:

As vrea sa stiu si eu pretul telefonului Samsung Galaxy S3 MINI SH si nou. FUNDA.

5 răspunsuri:
| MadalinMarian a răspuns:

Nu sunt foarte scumpe.Nou este de la 970de lei y in sus.Iar SH nu prea stiu cat este. Dar eu te sfatuiesc de cat sa iti iei mini mai bine ia-ti unu normal ca la mana a 2 a tot cam asa ajunge la pret si sunt foarte bune eu am Samsung galaxy s3 si sunt foarte multumit.Bafta.

| razvan90fsgsdfg a răspuns:

259 de euro

Răspuns utilizator avertizat
| BountyWG explică:

Un prieten de-al meu vrea sa cumpere Samsung Galaxy S3 mini si ar vrea sa stie cat costa

| Dariana1999 a răspuns:

Cam 900-1000 lei. funda?