| vladehg a întrebat:

Aveti probleme cu semnalul la Samsung Galaxy S Advance? In special in reteaua Vodafone?

1 răspuns:
| andru8700 a răspuns:

Si eu am achizitionat recent unj Samsung Galaxy S Advance dar problema mea nu este la semnal (sunt si eu in Vodafone), problema mea este ca se misca destul de greu in unele situatii. Pana reusesc sa filmez dureaza ceva, imi arata ca se incarca sa inregistreze iar apoi imi da eroare de cateva ori.Sincer nu mi se pare normal.Nici macar o luna nu am de cand l-am luat. Am auzit multe persoane care au diverse probleme cu acest telefon, dar cu semnalul nu are nicio legatura telefonul.Asta vine de la Vodafone. thinking