| RawGrey a întrebat:

Cam cât credeți că o să ajungă Samsung Galaxy S4 ca preț de Black Friday? http://www.emag.ro/......DC998BBBM/

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

De ce ai vrea sa iti iei un S4 cand poti sa iti iei un LG G2?
LG G2 e mult mai bun ca S4, si mai nou, are si aplicatii mai super cum ar fi Knock Code...
Oricum, daca vrei sa iei S4 de Black Friday o sa coste 11-12 milioane...nu te astepta la o scadere asa mare de pret.

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Pai treaba asta trebuia sa o faci tu. daca stiai ca vrei sa iti cumperi ceva de black friday, trebuie cu cateva sapatamai inainte sa urmareste pretul produsul dorit si sa vezi vineri sau joi dupa-amiaza cam la cat ajuge cu reducerea de black friday

| RawGrey explică (pentru OnuOnulică):

Nu îmi iau un G2 deoarece nu prea îmi place design-ul cu butoanele pe spate. În rest e foarte tare telefonul, dacă avea butoane de volum și pornire laterale atunci îl luam. Mersi de sfat, ai fundă.

| RawGrey explică (pentru DataSoft):

Black Friday nu e în fiecare vineri, e doar pe 21 Noembrie în Romania, odată la un an.