| TakeSloW a întrebat:

ce este mai bun Windows Phone 8 sau Android v4.1 (Jellybean),

Răspuns Câştigător
| Nicolescu_Kris_1990 a răspuns:

Android. Dece? Pentru ca este mult mai util are mai multe aplicati jocuri( daca esti un gamer).

3 răspunsuri:
| OnTheTop a răspuns:

Eu iti recomand Android!

| Shobos a răspuns:

Windows phone 8 a aparut recent, deci daca o sa optezi pentru asa ceva nu te astepta ca sa ai o gama larga de jocuri si aplicati asa cum ai in google play.Acum tu decizi ce telefon cu os sa iti iei. Daca este dupa mine eu iti recomand android deoarece apar vresiuni mai mereu.

| Vladroman24 a răspuns:

Salut, eu ti-as recocmanda android deoarece este mai fiabil are mai multe aplicati respectiv jocuri dar depinde si ce telefon este de performanta fiecaruia.deci ia-ti un telefon cu android. funda