| FreshMint a întrebat:

Ce parere aveti despre:
1. Samsung Galaxy Young
2. Samsung Galaxy S III mini
3. Samsung Galaxy Express?

2 răspunsuri:
| xAke a răspuns:

In caz ca vrei sa iti cumperi un telefon nou, iti recomand din tot sufletul Samsung Galaxy S III mini, pentru ca am si eu si sistemul Android merge perfect. Nu doar jocurile si in browsing merge foarte bine. Iar celelalte doua telefoane nu prea am argumente de bine despre ele, merg lag-uit si costa si mai mult. Sper ca te-am ajutat happy

| FreshMint explică:

Mersi frumos. Da, chiar vreau sa imi iau un telefon, dar nu: iPhone 5, Samsung Galaxy s4. Deci cred ca s3 mini e potrivit. Cat este pretul? Ca nu il gasesc.