| ady22 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pentru jocuri si internet cat de cat decent dintre Samsung s2 plus si Samsug Core 4g? FUNDA!

5 răspunsuri:
| George455 a răspuns:

Eu recomand Samsung Core 4G.

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Core 4g.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core LTE, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5213&idPhone2=6099

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru jocuri si internet sunt cam la fel telefoanele. S2 plus are camera mai buna atat principala cat si frontala iar Core 4 G este mai nou si are un design mai placut. Tu stii cel mai bine ce conteaza mai mult.
Bafta!

| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/1zztRBv recomand :3 s2 plus este un telefon vechi