| Andrei1499 a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda dintre Sony Xperia J si Samsung galaxy s III mini.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dryft3r a răspuns:

Mai bine Samsungul e mai elegant si compact.Sa-l folosesti S-A-N-A-T-O-S!

5 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

AllView Pro 5... Îl găsești mai ieftin pe Necc Shop. Dacă vrei un pachet de internet+tabletă am ceva bonuri de reducere.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Galaxy s3 mini mi se pare mai bun.

| rainbow90 a răspuns:

Galaxy s III mini e mult mai frumos happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 Mini (I8190), deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2292.php

| Ramona000 a răspuns:

Galaxy s 3 mini e mai bun sau ai putea incerca si Samsung galaxy s 2 normal