| GeorgeGG a întrebat:

Cu cat as putea vinde un Samsung Galaxy S6802 Ace Duos.
Telefonul este ca nou,folosit putin, cumparat liber in orice retea,fara urme de uzura, culoare neagra, tinut cu folie tot timpul.
Il dau impreuna cu husa din piele pe care am dat 50 de lei, incarcator, cablu USB, cutie si garantie de la eMAG inca un an si 8 luni.

As dori sa gasesc pe cineva care sa il cumpere cam intr-o luna-o luna si jumatate, maxim 2.
As dori sa stiu daca pot lua mai mult de 500 de lei pe el.
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| paulcurea a răspuns:

Pai incearca sa ceri 500 si daca vezi ca nu e nimeni interesat mai scazi din pret
P.S. pune anuntul pe mercador sau un site asemanator in care sti ca poti avea incredere
spet ca ti-am fost de folos