| ALEXXXL19 a întrebat:

cum sa instalez android 4.2.1 pe un Samsung galaxy young GT-S6310N. PE EL ACUM E ANDROID 4.1.2. Am vazut pe alte telefoane din magazine diferite ca au sisteme alfel ca al meu dar telefonu e la fel. De unde il iau.

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Si cu ce te ajuta daca ii pui android 4.2.1? si esti sigur ca erau acelasi model de telefon cu al tau ce ai vazut in magazine?

| ALEXXXL19 explică:

Da erau aceleasi. Imi place laungheru de la android jeny beni 4.2.1