| zma98 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung Galaxy s4 Model GT-I9515. La inceput cum nu eram priceput (acum 3-4 zile l-am luat de la flanco), cand l-am pornit, mi s-a cerut sa-i dau update. Eu cum nu am stiut, i-am dat. Iar acum am semnal foarte slab, oriunde as sta. Si chiar nu mai stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta va rog? As ramane recunoascator.
Dau funda si vot.

3 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Ar trebui sa treci la versiunea anterioara de soft... insa trebuie sa gasesti versiunea veche de soft o vei gasi intr-un format zip, incearca sa vezi daca este pe siteul Samsung

| Vanqu1sh a răspuns:

Asta este o problema complicata, iar daca nu te pricepi deloc in telefoane in special cele cu android ar fi cel ma bine sa te duci la un service

| sltlp a răspuns:

OF ce intrebari tampite. Ai semnal putin pentru ca probabil telefonul foloseste lte.
Setari, retele mobile, mod retea, si de la LTE(4g)/3g/2g, alege in loc de LTE(cate e default) pe 3g.