| Anonimul54287654098 a întrebat:

Eu momentan detin un telefon Samsung galaxy j6 plus,stiu ca suna ciudat, dar vreau sa trec la un telefon ceva mai "slab", vreau sa imi cumpar un Nokia 3310 din 2017, vreau sa fac aceasta schimbare deoarece stau foarte mult pe telefon si imi stric vederea si tot asa.
Sunt curios totusi ce jocuri are Nokia 3310, are doar faimosul snake? Ii intreb in special pe fostii detinatori sau detinatorii acestui telefon.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| teoTD a răspuns:

Aproape fiecare telefon Nokia are 3 jocuri