| lica21 a întrebat:

Ieri mi-am scapat din mana telul, am un iphone 4, si s-a crapat ecranul, adica geamul asta, de sub folie, daca iau folie se simte crapatura, trebuie sa schimb tot displayul sau numai geamul? In fine, ziceti-mi si mie ce trebuie schimbat si cam cat costa.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Trebuie schimbată carcasa, fața cu tot cu geamul acela. Dacă trebuie schimbată si folia o să aflii la atelierul unde il duci să il repare, dar fiind iphone trebuie să ai la tine citeva sute de lei reparatia, minim 300.