| Lov3Hell a întrebat:

imi puteti da si mie va rog un site in afara de waptrick mobile9 sa pot descarca jocuri pentru telefon mobil LG KP501Cookie FUNDA!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Lov3Hell explică (pentru horia2012):

O sa incerc si daca o sa mearga FUNDA!

| Andrei1099 a răspuns:

Http://www.mylgcookie.com/index.php/board,13.0.html Aici gasesti jocuri care sa mearga in full screen, pe site gasesti multe chiar si teme, eu l-am facut pe al meu ca si iphone si l-am si decodat, totul e pe site.

| StefaniaM a răspuns:

Hmm thinking ...cred ca merg de pe zedge, phoneky si mobango...da' nu-s sigura

| horia2012 a răspuns (pentru Lov3Hell):

Mersi pentru funda. Trebuie sa cauti prima data pentru rezolutia 240x400.
Pe urma le poti incerca si pe cele 240x320. Unele jocuri chiar pe rezolutia ta 240x400 vor merge altele nu, depinde de Java. Si al meu tot pe 240x400 merge.