| ChRoM a întrebat:

imi puteti explica mai in detaliu ce inseamna "revenire la setarile din fabrica " la un telefon ( cu android )?

Răspuns Câştigător
| Serbanica_Stefania_1986 a răspuns:

Resetarea tuturor setarilor, stergerea agendei telefonice, etc.Practic telefonul va reveni la setarile realizate de producator dar va sterge datele ce nu sunt date de producator.

4 răspunsuri:
| Mariussss14 a răspuns:

O sa ai tot cum l-ai avut cand l-ai loat prima data din magazin o sa ti se stearga tot dupa el

| DyaNa1337 a răspuns:

Revine la continutul si setarile de la prima deschidere a telefonului cand l-ai cumparat

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Ajungi cu telefonul ca atunci cand l-ai cumparat. Funda?

| stanly7 a răspuns:

Acest proces va sterge toate informatiile din memoria interna a telefonului. Este recomandat ca inainte de resetare sa iti salvezi toate informatiile.
http://www.orange.ro/....../iq/237222