| Zuzumilk26 a întrebat:

Imi puteti recomanda un Telefon cu bateria mare? Sa tina mult.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung m30s este telefonul ideal are o baterie de 6000 și nici nu e foarte scump îl găsești la 950 de Ron pe eMAG sau xiaomi mi max 2 sau dacă nu te interesează brandul asa mult ulephone Power 6 are bateria de 6300
Ar mai fi rog Phone 2 dar și prețul e pe măsură

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia un telefon de-ala de vreo 100-150 RON doar pentru vorbit daca vrei sa te tina bateria mult, si tine smartu' pentru aiurelile cu social media samd pe care le faci altfel. https://www.emag.ro/......DT4NNNBBM/

| Bianca1203 a răspuns:

Ihunt freedom cu 4000 mAh