| CrazzyWTF a întrebat:

Imi puteti spune daca e bun Samsung galaxy grand neo i9060? Caci as vrea sa achizitionez 1 si sa stiu daca e oke big grin Multumesc anticipat. ( Motivati raspunsul dat) DAU FUNDA tongue

4 răspunsuri:
| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Telefonul este foarte bun! uite aici mai multe specificatii! http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_neo-5958.php Este un smartfon Excelent cumpral cu incredere

| Ghostplayer a răspuns:

Este un smartphone exceptionabil.L-am achizitionat acum o luna jumatate.Sunt foarte multumit de el, poze clare o vitez de 21 MBPS pe google nu s einteapa si nu face tarantele.Stai chill si achizitioneaza-l cu incredere big grin Funda?

| Jipa95 a răspuns:

-Memoria ram ok
-Procesor rapid
-Display clar
-Os bine optimizat
Camera foto cam lasa de dorit, se putea si mai bine.
-Bateria 2100mAh, o autonomie destul de buna
Este un telefon foarte ok, achizitia ta se merita.

Bft!

| Transofit a răspuns:

Display de rezolutie proasta, camera proasta, interfata Touchwiz a celor de la Samsung se blocheaza des(lag), nu este deloc bine optimizat.Nu te lua dupa ce scrie online, e o mare greseala!