| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Iphone 4, HTC One S, Samsung Galaxy S3 Mini,Sony Xperia P sau Sony Xperia S? Au LAG-uri, BUG-uri? Care e mai bun?

6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Am, Samsung Galaxy S3 => e GENIAL!

| Omulambitious a răspuns:

Cel mai bun este Sony Xperia S iti spun din propria experienta

| lianaiovan a răspuns:

Oricare e bun, eu nu le-am incercat, dar colegii si prietenii au si sunt bune, merg super. Dupa parerea mea, poti Samsung galaxy S3 Mini, cred ca e bun...

| 33stefy21 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy S3 si e fain

| Elly_Elenaa_1994 a răspuns:

Iphone,doar ca se descarca rapid.

| sltlp a răspuns:

HTC one s daca e varianta cu cpu snapdragon s4(sunt variante cu snapdragon s3, si altele cu snapdragon s4. Cele cu s4 au 1.5 ghz).
Altfel, xperia S.
Bug-uri nu au, insa lag depinde de performante.
Ca si idee, dupa hardware:
HTC one s (s4)>xperia s>htx one s (s3)>galaxy s3 mini=xperia P>iphone 4.
Asta e o clasificare dupa hardware.