| NoNamemartes a întrebat:

m-am conectat cu la o boxa cu telefonul (iPhone x, am ascultat muzica ceva ore) și a 2 zi mi se pare ca nu se mai aude asa tare, sau doar mi se pare? Tin sa menționez ca pare curat pe la difuzoare (apropo in jos stânga nu se aude deoarece acela e microfonul și in dreapta este boxa, nu?)
Telefon:iPhone x
Dau funda

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Asigura-te ca butoanele de volum sunt reglate la fel, precum ca asculti ACELASI piese muzicale!
Volumul se schimba de la o inregistrare la alta, daca nu au fost prelucrate la fel, in acelasi conditii, ceea ce poate fi inselatoare.