| aLLexeEe a întrebat:

Salut,am un Nokia X2-00 si am o problema la el si anume la difuzoare. Telefonul este nou-nout, are 4 difuzoare dar se aud decat 2 (stanga sus si dreapta jos) si unul se aude foarte incet (stanga jos). Cum fac sa se auda toate 4? Este vreo defectiune la el sau... este altceva?

6 răspunsuri:
| mobile a răspuns:

Salut,
Daca nu ai rezolvat cu telefonul gasesti piese gsm ieftine pe magazingsm.ro.
Salut!

| misuh a răspuns:

Eu cred că așa este telefonul făcut. 2 să se audă încet si 2 tare!

| MaryusMN a răspuns:

Sall,Am si eu un Nokia X2 si la inceput am crezut k are 4 difuzoare, si acum o luna mi-a trecut prin cap sa il desfac.si ce sa vezi, avea decat 2 difuzoare, si asa se aude si la mine,,, deci nu ai 4 difuzoare.

| nET a răspuns:

DA are 4 difuzoare cunosc telefonul daca mai ai garantie du-te cu el sar pute sa il fi primit stricat bafta

| aLLexeEe explică:

Da,mai am garantia la el.
@misuh: 2 difuzoare se aud tare si clar, unul se aude incet. si unul deloc. este posibil ca cel care se aude incet sau cel care nu se aude deloc sa fie bass-ul?

| Catrinici_Simion_1995 a răspuns:

Am un Nokia x2 deja de 1 an...a functionat foarte bine dar acum de 3 zile nu vrea sa functioneze bluetooth-ul.....am incercat sa-i fac o acutualizare, dar nu a avut efect.ce ar putea sa fac?