| POSCHINASEBASTIAN a întrebat:

Ma joc subway surfers pe telefon m-am logat cu facebook-ul si am bagat un cod care mi-a facut scorul foarte mare peste 20000000 Si nu stiu cum sa-l sterg pentru ca vreau sa concurez cu adevarat cu ceilalti prieteni. Multumesc. :X

2 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Nu poti sa il stergi. Sterge jocul, pune-l inapoi si logheazate pe alt cont pe Facebook.

| Kombabv4 a răspuns:

Contu nu se poate sterge! Iti stergi subway surfers il instalezi iar si te loghiezi pe alt cont de fb asa am facut eu! Bafta! Funda?