| spinteca a întrebat:

Merita sa dau un Sony Xperia X8 pe un Samsung Omnia i900 8GB

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Salut nu deoarece:
-Samsund are rezolutia ecranului de 240 x 400 pixels -iar xperia de 320 x 480
-Samsund are sistem de operare windows(naspa)-iatr xperia are android
camera e de 5 la Samsung dar in rest nimic.
Deci nu

2 răspunsuri:
| MrAlegzandruh a răspuns:

Eu cred ca nu... Funda?

| selfie a răspuns:

Nu, nu merita. O sa te plictisesti repede de acel Samsung pentru ca nu are android. In rest telefoanele au cam aceleasi chestii. Xperia are GPS, Samsung nu are. Samsung are camera mai buna, de 5mpx si blitz si are si camera secundara. Si pe mine cel mai mult la telefoane ma tenteaza camera pe langa alte caracteristici tongue Oricum Xperia este mai bun. Si bateria te tine mai mult decat la acel Samsung happy