| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat astazi Samsung galaxy s3 mini, sunt foarte multumit de el. Dar nu stiu cum sa fac sa vad bateria in procente. Ma puteti ajuta? Are android 4.2.2 happy

6 răspunsuri:
| IonescuA5 a răspuns:

Setari->Dispozitiv->Afișare->Afirase procentaj baterie (si bifezi căsuța; jos de tot)

| alkatraz1999 a răspuns:

Dai la setari, te uiti in susul ecranului si apesi pe dispozitivul meu, apoi dai pe afisare.si cauti acolo in jos si apesi pe afisare procentaj baterie.
astept funda happy

| Olivian007 a răspuns:

La mine, la afisare e doar : Fundal,panoul de notificare, lumonizitate, rotire automata ecran, timp expirare ecran, daydream, stil font, dimensiune font, durata ilumnare tasta si reglare automata ton ecran.

| shurubeluuuu a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta! nu la toate telefoanele cu android se vede bateria in procente!

| darrio2007 a răspuns:

Descarca de pe Magazin Play aplicatia Battery Notifier.

| Agent007MAXYMUS a răspuns:

Dai la setari->acumulator/baterie->afisare procentaj.