| alex123andru123 a întrebat:

mi-am luat Nokia lumia 520 si vreau cateva pareri despre el! am inteles ca a batut intr-un videou pe youtube iphone5s si galaxy s4mini. Vreau mai multe pareri funda!

Răspuns Câştigător
| buium a răspuns:

E foarte bun telefonul il am de aproape un an, se misca foarte bine, inainte sal am am avut un Alcatel ot 5020d, si tot atat costa, dar mai bine se misca acest telefon Nokia lumia 520, si faptul ca are windows 8, il ajuta foarte mult, eu ti-l recomand,

2 răspunsuri:
| iuss12345 a răspuns:

Nokia lumia 520 este un telefont super tare se misca bine si nu ai probleme cu el

| iuss12345 a răspuns:

Nokia lumia 520 este un telefon super tare se misca bine si nu ai probleme cu el